Ptt 'Den 6.665₺ Ödeme

Aslınaz

Üye
Tepki
10
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, iş görüşmesine katılan ancak çalışmayan vatandaşlara küçük bir maddi destek sunuyor. Bu destek kapsamında vatandaşlara 1.700 ₺ nakit ödeme yapılacak. Ancak işçiler için bu destek artıyor. Bu kapsamda işe alım yapanların banka hesaplarına 6 bin 665 ₺ aktarılacak. Ödemeler ayrıca PTT şubeleri aracılığıyla da yapılmaktadır. Bakanlığın işsiz vatandaşlara yönelik destek programı, iş arayanlara hem maddi destek hem de iş imkanı sunuyor. Bu ödemeler işsizlik sorununu hafifletmeyi ve vatandaşların ekonomik olarak güçlenmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Ykp7676

Yeni Üye
Tepki
0
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, iş görüşmesine katılan ancak çalışmayan vatandaşlara küçük bir maddi destek sunuyor. Bu destek kapsamında vatandaşlara 1.700 ₺ nakit ödeme yapılacak. Ancak işçiler için bu destek artıyor. Bu kapsamda işe alım yapanların banka hesaplarına 6 bin 665 ₺ aktarılacak. Ödemeler ayrıca PTT şubeleri aracılığıyla da yapılmaktadır. Bakanlığın işsiz vatandaşlara yönelik destek programı, iş arayanlara hem maddi destek hem de iş imkanı sunuyor. Bu ödemeler işsizlik sorununu hafifletmeyi ve vatandaşların ekonomik olarak güçlenmesini sağlamayı amaçlamaktadır.
Ben işsizim çalışmıyorum

Yeşim

Yeni Üye
Tepki
0
Bende işsizim Bosandigim adam herseyimizi aldı bizi ortada bıraktı.. Şuan cezaevinde o kadar zor bir süreçten geçiyorum ki babam Baypas ameliyatı oldu 8 ay hastanede kaldı yeni çıktı. 2 çocuğum var hayat çok zor ve ben yapamıyorum inanılmaz üzülüyorum:( Eskiden neydim şimdi ne haldeyim..

Kamu Yönetim

Yönetici
Yönetici
Ayın Üyesi
Tepki
2
Bende işsizim Bosandigim adam herseyimizi aldı bizi ortada bıraktı.. Şuan cezaevinde o kadar zor bir süreçten geçiyorum ki babam Baypas ameliyatı oldu 8 ay hastanede kaldı yeni çıktı. 2 çocuğum var hayat çok zor ve ben yapamıyorum inanılmaz üzülüyorum:( Eskiden neydim şimdi ne haldeyim..
emin olun bir zaman sonra herşey sizin için daha iyi olacaktır. Allah yardımcınız olsun

tugba derin

Yeni Üye
Tepki
0
Nerden basvuruyoruz

deneme53

Yeni Üye
Tepki
0

Aslınaz seni takip ettim, bol keseden sallıyorsun. Yazıyorsun kafana göre, kim ne dicek 😂 Bir de İnstagram'da bu sitede detaylar olduğunu anlatan bir adam var. Bir o bir de sen. Ali Baba'nın çiftliğinde eğlenir gibi eğleniyosunuz milletle :D

Kamu Yönetim

Yönetici
Yönetici
Ayın Üyesi
Tepki
2
Aslınaz seni takip ettim, bol keseden sallıyorsun. Yazıyorsun kafana göre, kim ne dicek 😂 Bir de İnstagram'da bu sitede detaylar olduğunu anlatan bir adam var. Bir o bir de sen. Ali Baba'nın çiftliğinde eğlenir gibi eğleniyosunuz milletle :D
sen alamadın yada alamıyon diye neyin tafrasındasın merak ettiğin sormak istediğin bişey varsa konu açarak sor öğren

Tepki
0
Ben eski bir hükümlüyüm. Bir ksc yere baş vuru yaptım adli sicil kaydı dediler götürdüm. Ya bir süre çalıştım yada çalışamadan saf dışı oldum. Bir kızım var annesi gibi kalp rahatsızlığı var inşaatlarda emalelik yapıyorum oda bulursam belimde rahatsızlık var ne yapacağımı bilemiyorum evim kira doğalgaz elektirik vs derken şaştım kaldım iyice bunalıma girdim üçüncü ayima girdim aha kira vermedim ne olacaksa yarın öbür gün çık der ev sahibim. Doğalgaz faturam geldi elektrik desen aynı evde yiyecek içecek yok küçük kızım var ana sinifina gönderdim yarı yildam sonra hergun beslenme götürüyor paso payates kızartması koyyorum .yok çünkü elimde öğretmeni ikaz etti liste verdi baktım hep alamayacağım şeyler .yazıklar olsun bana kızıma dahi bakamıyorum beslenmesine birşeyler koyamıyorum babayım ben baba. Lanet olsun bu şekilde yaşam tarzını ben seçmedim ama evim ailem var keşke bu şekilde bir para alabilsem kızıma harcarım en azından eksiği çok. Lütfen yardım edin bana bir yol gosterin karanlıkta kaldım tamamen.

Ferhat yilmaz

Yeni Üye
Tepki
0
Ben 1aydir işsizim cebimde 1lira desen yok bana yardımcı olursanız çok memnun olurum sizlere iyi çalışmalr kolaygelsin

Nefes

Yeni Üye
Tepki
0
merhaba ben başvuru yapmak istiyorum nereden yapabiliyoruz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar