Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tarafından Duyuru Yayımlandı

Kamu Yönetim

Yönetici
Yönetici
Katılım
23 Ocak 2023
Mesajlar
88
Tepki
2
Puan
8
Konum
izmir
Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı, 8,000 personel alımlar için asil adayların sonuçlarını içeren yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruya göre asıl atama sonuçları ve atama için gerekli belgeler yer alıyor.

BU HABERİN DETAYLARINA ve BAŞVURU FORMUNA ULAŞABİLİRSİN.​

Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı, 2024 yılında geçerli olmak kaydıyla 8,000 sözleşmeli personel alımlarıyla ilgili asil olarak yerleşen adaylar için gerekli evrakların yer aldığı duyuru yayımladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Mahinur Göktaş tarafından sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaya göre Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı bünyesindeki eksik kadrolarda görevlendirmek üzere 8,000 sözleşmeli personel alımlarıyla ilgili bayramdan önce sonuçları açıkladık.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alım Sonuçları​

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarda görevlendirilmek üzere 657 sayılı devlet memurları kanununda yer alan 4-B maddesine göre 20 Şubat 2024 tarihinde yayımlanan 21 Şubat 2024 – 11 Mart 2024 tarihinde başvuru yapan adayların başvuruları gerekli kontroller sonucunda Kariyer kapısı resmi web sitesi üzerinden güncellenerek yüklenmiştir.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Atama Başvuru Tarihleri​

Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığına 8,000 sözleşmeli personel alımlarında başarılı olarak yerleşen Asil adayların gerekli belgeleri en geç tarihleri arasında doğru ve eksiksiz olarak bireysel olarak ya da posta yöntemi ile göndermeleri gerekmektedir. Gönderilecek adres “Merkez Teşkilata Yerleşenlerin Personel Genel Müdürlüğüne, Taşra Teşkilatına Yerleşenlerin Yerleşmiş Oldukları Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüklerine” göndermeleri gerekmektedir.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Personel Alım Başvuru Belgeleri​

Yukarıda yer alan belgelerin eksiksiz ve doğru şekilde Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığı resmî web sitesi üzerinden temin edinebilir. Atamaları olumlu olarak sonuçlanan asil adayların gerekli belgelerini eksiksiz olarak yüklemeleri gerekmektedir.

Güncel personel ve devlet memuru alımlarından güncel şekilde haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı ve internet sitemizi takip edebilirsiniz.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst